Street Fighter 4 Ultra’a 5. Yeni karakter: DECAPREE Street Fighter 4 Ultra’a 5. Yeni karakter: DECAPREE
Atari salonlarının ve konsolların efsane oyunu Street Fighter, 2008 yılında 4.sü ile 2.5 boyutlu dövüş oyunu hayranlarını mest etmişti. İlk başta Japonya’da olmak üzere... Street Fighter 4 Ultra’a 5. Yeni karakter: DECAPREE

Atari salonlarının ve konsolların efsane oyunu Street Fighter, 2008 yılında 4.sü ile 2.5 boyutlu dövüş oyunu hayranlarını mest etmişti. İlk başta Japonya’da olmak üzere 4. Yükseltmesi gelecek oyuna eskiden tanıdıklarımızın yansıra yeni karakterler de katılacak. Bunlardan en yenisi geçtiğimiz günlerde tanıtılan “Decapree”.
Görünüş olarak ilk bakışta Cammy’e benzeyen Decapree aslında Street Fighter 3 alpha da Mr. Bizon’a bağlı “Dolls” birliğinde tanıtılmıştı. The Dolls Mr.Bison’un kontrolünde olan 12 klon dövüşçü kızdan oluşmakta ve isimlerini aylardan almaktaydı. Cammy nin Dolls’u kurtarmasının ardından bu birlikten hayatta kalan olup olmadığı bilinmemekteydi. Juni ve Juli ikilisi SF:4 de geri geldiler. Juni Ryu’u yakalamaya çalışırken, Juli Cammy’nin peşindeydi. Ultra yükseltmesinde de Decepree de ekibe katılıyor. Maskesi altında yanmış yüzünü saklarken Vega gibi “pençe” kullanmakta olan Deapree Rusçadaki Aralık ayından türetilmiş (Dekabi) ve Mr. Bison gibi Psyco Power kullanmakta.

PS3,xboX 360 için dijital yükseltmesi 20 Haziran, Pc için ise Ağustos ayında hazır olacak ve 14,99 Dolar fiyatı ile sevenlerin beğenisine sunulacak olan oyunda toplam oynanabilir karakter sayısı 44’e yükselecek.

Not:Hakan ülkemizi gururla temsil etmeye devam ediyor.



Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.