Sırf Bu Oyun İçin Xbox Alınır: Sunset Overdrive! Sırf Bu Oyun İçin Xbox Alınır: Sunset Overdrive!
Bazı oyunlar vardır, tarafsız haberini yapamazsınız. Sunset Overdrive bu oyunlardan biri. Açık dünya, TPS. Buraya kadar her şey normal. Bir adım daha atınca delilik... Sırf Bu Oyun İçin Xbox Alınır: Sunset Overdrive!

Bazı oyunlar vardır, tarafsız haberini yapamazsınız. Sunset Overdrive bu oyunlardan biri.

Fragtist_SunsetOverdrive_3

Açık dünya, TPS. Buraya kadar her şey normal. Bir adım daha atınca delilik başlıyor. Enerji içeceğinden zombileşmiş bir şehirde, bu zamana kadar yapılmış en matrak silahlar ile (eski plak tüfeği  Fragtist_SunsetOverdrive_1    , Bowlling topu fırlatıcı Fragtist_SunsetOverdrive_2 gibi.

Zıplayıp, kayıp, koşup, sekip, taklalar atarak ilerlerken eğlenmememiz imkansız. Ölünce bile “spawn” olmanız diğer bütün oyunlardan daha eğlenceli. Oyunların amacı da bu değil mi zaten, eğlenmek.

Xbox One’a özel çıkacak olan Sunset Overdrive, az kalsın bir Day Z klonu olacakmış. Fakat tasarımcılar Gorillaz muzik klibi izledikleri bir gün oyunun tasarımını tamamen değiştirme kararı almışlar.Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.