Super Mario Maker 2 İçin Ücretsiz Güncelleme Geliyor Super Mario Maker 2 İçin Ücretsiz Güncelleme Geliyor
Nintendo Switch’te Super Mario Maker 2 için gelecek olan yeni güncelleme, 22 Nisan’da yeni World Maker modunun yanı sıra bir dizi yeni içerik ve... Super Mario Maker 2 İçin Ücretsiz Güncelleme Geliyor

Nintendo Switch’te Super Mario Maker 2 için gelecek olan yeni güncelleme, 22 Nisan’da yeni World Maker modunun yanı sıra bir dizi yeni içerik ve özellik ekleyecek.

World Maker modunda, bir kullanıcı tarafından oluşturulan birden fazla parkur, bir dünya haritasının başlangıç ​​noktasından bitiş kalesine giden bir yola bağlanabilir. Dünya haritasının görünümü de özelleştirilebilir. Toplam 40 parkura kadar sekiz dünya birleştirilebilir ve başkalarıyla paylaşılabilen mini bir Super Mario oyunu oluşturulabilir.

World Maker’a ek olarak, Super Mario Maker 2 kadrosuna Koopalings eklenecek. Her biri kendi hareket modeline sahip olan bu sorun çözücüden yedisinin tümü parkurlara eklenebilir. Oyuna eklenen diğer düşmanlar arasında anahtar kovalayan Phanto ve kurmalı Mechakoopas var.

Ek güncellemeler ve parkur parçaları da ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak Super Mario Maker 2’ye geliyor. Bu, Mario ve arkadaşlarını Super Mario Bros. 2’den görünümlerine dönüştüren ve tıpkı o oyunda olduğu gibi öğeleri ve düşmanları toplayıp atmalarına izin veren SMB2 Mantarını içerir. Super Mario Bros. 3’ten gelen Frog Suit ile Mario, suda kolayca yüzebilir ve hatta yüzeyini geçebilir. Oyuna eklenen diğer power-up’lar ilk olarak Super Mario World’de tanıtılan Power Balloon, New Super Mario Bros. U’dan Super Acorn ve Super Mario 3D World’den Boomerang Flower. Aynı oyundan, Cannon Box ve Propeller Box gibi giyilebilir cihazlar için de beş varyasyon vardır.

Ayrıca, Mario Kart Tour hayranları için iyi haberler var: Hem Builder Mario hem de Builder Toad, akıllı cihazlar için Mario Kart Tour oyunundaki yarış pistinde görünüyor. 22 Nisan – 6 Mayıs arası Trick Tour’da oyuncular bu kask giyen sürücüleri edinmeye çalışabilir ve çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda ödül kazanmak veya arkadaşlarına meydan okumak için yarışırken kullanabilirler.

HONOR Magicwatch 2, İki Önemli Sağlık Takibi Özelliğiyle GüncellendiBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.