Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Groovi Ripple Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Groovi Ripple
TP-LINK, ev eğlencesi ürün grubunda yeni bir ürünü daha satışa sunuyor; Groovi Ripple. Bluetooth hoparlör olan TP-LINK BS1001, minik boyutlu bir ürün. Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Groovi Ripple

Groovi Ripple adlı taşınabilir bir bluetooth hoparlör olan TP-LINK BS1001, minik boyutuyla öne çıkıyor.

Gerçek sesi iletmek için tasarlanmış olan Groovi Ripple, her zeminde rahatça durmasını sağlayan lastik kolu sayesinde titreşim yapmadan sesleri iletebiliyor.

A2DP desteği ve ayarlanabilir lastik kolu yardımıyla esnek açılarda konumlardırma olanağıyla Gelişmiş Ses Dağılım Profili sunan cihaz,  minik boyutu ve sadece 175 gram ağırlığa sahip. 750mAh lityum-iyon pili sayesinde 240 dakika elektrik enerjisi olmadan çalışabiliyor. Yeniden tam olarak şarj olması iki saat sürüyor.

Bluetooth 4.0 destekli olan ürün, veri transfer hızını ve güvenliğini artırıyor. Bluetooth özellikli cihazlardaki (akıllı telefon, tablet vb) müzik dosyalarına 20 metreye kadar mesafeden ulaşıp aktarabiliyor.

TP-LINK’in Bluetooth hoparlörü Groovi Ripple’ın tavsiye edilen satış fiyatı 40 USD (KDV dahil) olarak açıklanıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.