Tek Piksel Bölüm 10: Kahramanca Heroes&Generals Oynuyoruz! Tek Piksel Bölüm 10: Kahramanca Heroes&Generals Oynuyoruz!
Cem Pirpak ve Burak Güven Akmenek, Tek Piksel programında bu sefer de F2P Heroes & Generals oyunu ile İkinci Dünya Savaşı’na sardırıyorlar. Tek Piksel’in... Tek Piksel Bölüm 10: Kahramanca Heroes&Generals Oynuyoruz!

Cem Pirpak ve Burak Güven Akmenek, Tek Piksel programında bu sefer de F2P Heroes & Generals oyunu ile İkinci Dünya Savaşı’na sardırıyorlar.

Tek Piksel’in 12 Eylül tarihli bölümünde cengaver oyuncularımız Cem ve Burak, zamanda bir yolculuk yapıp gençlik günlerine dönüyorlar. İkinci Dünya Savaşı’nın barut ve benzin kokan savaş alanlarına dönen ikili, ABD ve Alman orduları arasında kıyasıya geçen çarpışmaların ortasına paraşütle atlayacaklar.

Heroes & Generals ücretsiz bir FPS savaş oyunu. İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen oyun, ufak bir veri indirme ardından browser üzerinden oynanabiliyor. Piyadeler arası kıran kırana savaş ortamı dışında tanklar, cipler, motorsikletler ve uçaklar da kullanılan Heroes & Generals, bilgisayarları zorlamayan grafikleri ile herkesin deneyebileceği türden bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

12 Eylül Cuma akşamı saat 23:00’de herkesi bu ikilinin Heroes & Generals maceralarını izlemeye, Twitch üzerinde yayımlanan Tek Piksel programına davet ediyoruz. Ayrıca geçen haftaki CM Storm hediye çekilişinin sonucu da açıklanacak, hatırlatalım.

Fragtist’in Twitch canlı yayın kanalına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.