Tek Piksel Bölüm 11: Ders Verircesine Titanfall Oynuyoruz! Tek Piksel Bölüm 11: Ders Verircesine Titanfall Oynuyoruz!
Sevgili Cem Pirpak ve sevgili Burak Güven Akmenek Tek Piksel programında cepheden cepheye koşuyor, bu sefer hedef dev robotların diyarı Titanfall. Başlığa bakınca ikisinin... Tek Piksel Bölüm 11: Ders Verircesine Titanfall Oynuyoruz!

Sevgili Cem Pirpak ve sevgili Burak Güven Akmenek Tek Piksel programında cepheden cepheye koşuyor, bu sefer hedef dev robotların diyarı Titanfall.

Başlığa bakınca ikisinin de çok iddialı olduğunu düşünebilirsiniz. Geçen hafta Heroes & Generals oynarken pek bir havalıydılar, değil mi? Ama bakalım bugün Tek Piksel programında yayıncılarımız Cem Pirpak ve Burak Güven Akmenek, karşılarında o dev robotları görünce de böyle düşünebilecekler mi? Oyunda bir Titan’ın ayağı altında ilk ölen, diğerine dondurma ısmarlayacak. 😀

Frontier’s Edge isimli yeni DLC paketi ve live-action dizi haberi ile heyecanı ayakta tutmaya çalışan Titanfall FPS aksiyon oyunu, yakın gelecekte bizlere ne gibi orijinallikler sunacak diye merakla bekliyoruz.

Bu akşam saat 23:00’de herkesi Fragtist’in canlı yayın programı Tek Piksel ile Cem ve Burak’ın Titanfall maceralarını izlemeye davet ediyoruz. Fragtist Twitch kanalına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Tek Piksel Bölüm 11: Ders Verircesine Titanfall Oynuyoruz!Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.