Tek Piksel – Bölüm 9: Bıkmadan LoL Aram Oynuyoruz Tek Piksel – Bölüm 9: Bıkmadan LoL Aram Oynuyoruz
Fragtist’in Twitch canlı yayın programı Tek Piksel, bu hafta League of Legends ve Aram karakteri ile şenleniyor. Tek Piksel canlı yayınında bu Cuma, Cem... Tek Piksel – Bölüm 9: Bıkmadan LoL Aram Oynuyoruz

Fragtist’in Twitch canlı yayın programı Tek Piksel, bu hafta League of Legends ve Aram karakteri ile şenleniyor.

Tek Piksel canlı yayınında bu Cuma, Cem Pirpak League of Legends’da Aram karakteri ile bolca oyun oynayacak. Dayanabilirse sabaha kadar Aram ile oynamayı planlayan Cem, dayanamazsa ne yazık ki dayanamayacağını açıkladı. Eh, hep aynı karakterle nereye kadar zaten?

Ayrıca yayında bir de sürpriz hediye çekilişi olacak. Canlı yayında iki tane soru soracağız, bu soruları doğru cevaplayıp, Cooler Master ve Fragtist Facebook sayfalarını beğenenler arasından yapacağımız çekilişle, bir kişi “CM Storm Quick Fire TK” mekanik oyuncu klavyesi kazanma şansını yakalayacak! Yayını sonuna kadar takip etmeniz çok önemli. Hediyeyi kazanan kişi, 12 Eylül Cuma günkü Fragtist Tek Piksel canlı yayınında açıklanacak.

Saat 23:00’ü gösterdiğinde tüm League of Legends meraklılarını Twitch’deki Fragtist kanalına davet ediyoruz. Herkese şimdiden iyi eğlenceler! 🙂Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.