TekFest Ankara Oyun ve Teknoloji Festivali Mayıs Ayında Başlıyor! TekFest Ankara Oyun ve Teknoloji Festivali Mayıs Ayında Başlıyor!
TekFest Ankara, “Teknoloji ve oyun Türkiye’nin kalbinde atacak” sloganı ile kapılarını 3-5 Mayıs 2019 tarihlerinde açmaya hazırlaıyor. TekFest Ankara Oyun ve Teknoloji Festivali Mayıs Ayında Başlıyor!

TekFest Ankara, “Teknoloji ve oyun Türkiye’nin kalbinde atacak” sloganı ile kapılarını 3-5 Mayıs 2019 tarihlerinde ATO Congresium’da açmaya hazırlaıyor.

Bakanlıkların desteği büyük

TekFest Ankara, bakanlıkların, Espor Federasyonu’nun ve ilgili tüm tarafların desteğini alıyor. TekFest’te 3 gün boyunca sektörün önde gelen şirketleri ve markalarıyla yeni teknolojiler ve fikirler sergilenecek.

Festivalde sevilen oyunlar, oyun turnuvaları, espor etkinlikleri, influencer sohbetleri, cosplay yarışmaları, drone yarışları, sürpriz solist ve DJ’ler ile Silent Party ve teknolojiye dair son gelişmeler oyun severleri bekliyor olacak.

Oyun dünyasının incelikleri Ankara’da anlatılacak

B2C Teknoloji ve Oyun Festivali TekFest Ankara, teknolojinin daha etkin kullanılması ve güncel teknolojilerin son kullanıcıya paylaşılması adına Türkiye’nin kalbi Ankara’da düzenlenecek. Ankara’nın en büyük festivali olmaya aday TekFest, sadece Ankara’dan değil, diğer illerden de teknoloji ve oyun severleri bekliyor. 3 gün sürecek olan en büyük teknoloji ve oyun buluşmasına 50 bin kişiden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Yaklaşık 7 bin 815 metrekarelik fuar alanında gerçekleşecek olan TekFest Ankara Oyun ve Teknoloji Festivali hakkında daha fazla bilgi için internet sitesinden detayları takip edebilirsiniz.

Gist 2019 Raporu