Terraria: Otherworld Duyuruldu Terraria: Otherworld Duyuruldu
Geçtiğimiz yılların sevilerek oynanan aksiyon ve macera oyunu Terraria, yanına Otherworld ismini alarak tekrar oyun dünyasına adım atıyor. Re-Logic ve Engine Software güçlerini birleştirerek... Terraria: Otherworld Duyuruldu

Geçtiğimiz yılların sevilerek oynanan aksiyon ve macera oyunu Terraria, yanına Otherworld ismini alarak tekrar oyun dünyasına adım atıyor.

Re-Logic ve Engine Software güçlerini birleştirerek Terraria: Otherworld’e hayat vermeye karar verdiler. Firmaların amaçları sandbox ve açık dünya öğelerini bir araya getirmek. Bulunduğumuz dünyayı keşfedecek ve birbirinden zorlu yaratıklara karşı savaşacağız. Amacımız ise ölüm-yaşam arasındaki dengenin kurulmasını sağlamak olacak.

İşte oyunun yayımlanan son videosu. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.