The Evil Within 2’nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı The Evil Within 2’nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı
The Evil Within 2 13 Ekim tarihinde çıkıyor ve bunun şerefine çıkış fragmanı da yayımlandı. Detaylar haberimizde. The Evil Within 2’nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı

The Evil Within 2 13 Ekim tarihinde çıkıyor ve bunun şerefine çıkış fragmanı da yayımlandı.

The Evil Within 2’de Sebastian Castellanos STEM’den doğan kabusta anlatılamaz korkularla bir kez daha karşı karşıya kalıyor. Ancak bu sefer, Sebastian’ın misyonu şahsi: Uzun yıllar önce kaybettiğini düşündüğü kızı Lily’yi arıyor ve dünya etrafında parçalanmaya başladığından zamana karşı yarışıyor. Sebastian, her şey yerle bir olmadan Lily’i kurtarmalı.

Ancak, Sebastian’ın Lily’i bulmaya çalışırken yüzleşmesi gereken tek şey Union sokaklarında serbestçe dolaşan groteskler değil… STEM, birkaç dengesiz kişinin iradesinde şekillenen ya da bozulan bir dünya. Belki de gerçek korku, zayıflamış sistemi kendi iradelerine dönüştürmek niyetinde olan sapkın fotoğrafçı Stefano ve ‘dürüst’ rahip Theodore ile içeride kapana kısılmış insan canavarlar olabilir.

Kabusa geri dönmeye hazır mısınız? Stefano ve Theodore dünyayı parçalamadan önce Lily’i bulabilecek misiniz? Daha fazla detay için Bethesda.net sitesini ziyaret edin ve unutmayın tek çıkış yolu… içeride.

The Evil Within 2’den Yeni Fragman Geldi