The Liar Princess and The Blind Prince Batıya Geliyor! The Liar Princess and The Blind Prince Batıya Geliyor!
Nippon Ichi Software'in en yeni oyunlarından biri olan The Liar Princess and The Blind Prince batı ülkelerinde de çıkış yapacak. The Liar Princess and The Blind Prince Batıya Geliyor!

Disgaea serisini geliştiren Nippon Ichi Software’in en yeni oyunlarından biri olan The Liar Princess and The Blind Prince batı ülkelerinde de çıkış yapacak.

Adeta bir peri masalı olan oyun, yalnız bir dişi kurdun hikayesini anlatıyor. Yalnız yalnız uluyan kurt nihayet bir prensin ilgisini çeker. Ancak meraklı prens kurda yaklaşmaya çalışırken bir kaza meydana gelir ve kurt, prensin gözlerini kör eder. Suçluluk duyan kurt bir büyüyle kendini prensese çevirir ve gerçek kimliğini saklayarak prense yaklaşıp onu bir yolculuğa çıkarır. Bu yolculuğun amacı ise prensin gözlerini iyileştirmenin bir yolunu bulmaktır.

Oyuncular karakterimizin kurt ve prenses kimlikleri arasında geçişler yaparak oyunda ilerlemeye çalışıyorlar. Tabii prensle etkileşime geçerken yalnızca prenses kimliği kullanılmak zorunda.  Ayrıca tuzakları atlatmak ve bulmacaları çözmek için de prenses kimliğine bürünmek şart. Ancak prensi düşman saldırılarından korumak için kurt şekline bürünmek gerekiyor.

31 Mayıs’ta Japonya’da çıkış yapan oyun batı ülkelerine 2019 yılında gelecek. The Liar Princess and The Blind Prince PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarında oynanabiliyor.

Child of Light ve Valiant Hearts Nintendo Switch’e Geliyor!