The Outer Worlds: Peril On Gorgon DLC’si Hakkında İlk Bilgiler Açığa Çıktı! The Outer Worlds: Peril On Gorgon DLC’si Hakkında İlk Bilgiler Açığa Çıktı!
Bugün, Private Division ve Obsidian Entertainment, iki DLC’nin ilki olan The Outer Worlds: Peril on Gorgon için detaylar ortaya koydu. Peril on Gorgon, oyunun... The Outer Worlds: Peril On Gorgon DLC’si Hakkında İlk Bilgiler Açığa Çıktı!

Bugün, Private Division ve Obsidian Entertainment, iki DLC’nin ilki olan The Outer Worlds: Peril on Gorgon için detaylar ortaya koydu.

Peril on Gorgon, oyunun karanlık mizahi evrenine, oyuncuları Adrena-Time’ın gizemli kökenini araştırmak için Gorgon Asteroid’e götüren yepyeni bir macerayla birlikte önemli miktarda içerik ekliyor. Orada, orijinal oyunu bu kadar ödüllendirici hale getiren sorunlarınıza yaklaşma özgürlüğünün yanında yeni silahlar, zırhlar, yetenekler, zorluklar bulacaksınız. 

Peril on Gorgon videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=s0VZm07jlAo&feature=youtu.be

Peril on Gorgon’u oynamak için ana oyuna ihtiyacınız olurken, DLC’ye başlamak için Monarch’ı geçmeniz gerekecek.

Peril on Gorgon; 9 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için 14,99 $ karşılığında satışa sunulacak ve Xbox Game Pass kullanıcıları DLC’den %10 indirim elde edecek. Peril on Gorgon, toplam 24.99 $’lık indirimli fiyatı ile ikinci DLC’yi de içeren bir paket olarak da satın alınabilecek. Tüm ayrıntılar daha sonraki bir tarihte açıklanacaktır.

 

 Berat Berkan Topal

Midtown Madness ve Red Alert 2 ile başlayan bilgisayar macerasına heyecanından hiç bir şey kaybetmeden devam eden bir "teknoloji gurmesi".