The Walking Dead: A New Frontier – Sizin Seçimleriniz Ne Olurdu? The Walking Dead: A New Frontier – Sizin Seçimleriniz Ne Olurdu?
The Walking Dead, üçüncü sezonu olan A New Frontier'ın sonuna yaklaştıkça, heyecanımız ikiye katlanıyor. Yayınlanan yeni video haberimizde. The Walking Dead: A New Frontier – Sizin Seçimleriniz Ne Olurdu?

Telltale Games’in sevilen macera oyunu serisi The Walking Dead, üçüncü sezonu olan The Walking Dead: A New Frontier’ın sonuna yaklaştıkça, heyecanımız ikiye katlanıyor.

Sezon sonu 30 Mayıs günü gerçekleşecek ve Clem’in kaderine de karar vereceğiz. Oyunun son bölümüne bu kadar yaklaşmışken, seçimlerin oyuncuları nasıl etkilediğiyle ilgili ilginç bir video yayınlandı. Telltale Games’in yayınladığı bu videoda, seçimlerin bütün oyunu nasıl etkilediğine şahit oluyoruz.

The Walking Dead: A New Frontier’ın Sezon Finalinin Çıkış Tarihi Belli OlduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.