The Walking Dead: A New Frontier’ın Sezon Finalinin Çıkış Tarihi Belli Oldu The Walking Dead: A New Frontier’ın Sezon Finalinin Çıkış Tarihi Belli Oldu
Telltale Games'in The Walking Dead'ine tekrar veda ediyoruz. The Walking Dead: A New Frontier'ın sezon finali çok yakında gerçekleşecek. The Walking Dead: A New Frontier’ın Sezon Finalinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Telltale Games’in The Walking Dead’ine tekrar veda ediyoruz. The Walking Dead: A New Frontier’ın sezon finali çok yakında gerçekleşecek.

Sezon finali From the Gallows ismiyle oyun dünyasına veda edecek. Şimdiden uyarmak isteriz; henüz bu oyunu oynamadıysanız, spoiler!

Bir önceki bölümde kazalar, ölümler ve seçimlerimizle doğru orantılı olarak daha fazla ölüme şahit olduk. Önce bölümlerle eş değer olarak, farklı detayların kalp kıracağı From the Gallows, Clem ile olan mücadelemize yeni bir boyut ekleyecek.

Javier’in dengeyi getirmesi beklenirken, kaosun hüküm sürdüğü yeni ve son bölümde, ağabeyimiz David de ortalığı karıştıran hareketlerde bulunuyor. Bir önceki bölümde patlayan arabada mahsur kalan Kate’in başına neler geldi bilmiyorduk. Yeni bölümde birçok sır, açığa çıkacak.

Sezon finalinin çıkışı 30 Mayıs olarak kesinleşti. Bölüm, PlayStation 4, Xbox One, PC/Steam, iOS ve Android platformlarında oynanabilinecek.

The Walking Dead: A New Frontier – Episode 4: Thicker Than Water İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.