The Witcher’ın İkinci Sezon Çekimleri Tamamlandı The Witcher’ın İkinci Sezon Çekimleri Tamamlandı
(Haber Bülteni) Netflix, The Witcher’in ikinci sezon çekimlerinin tamamlandığını setten bir videoyla duyurdu.     158 günlük bir prodüksiyon sürecinin ardından, The Witcher ikinci... The Witcher’ın İkinci Sezon Çekimleri Tamamlandı

(Haber Bülteni)

Netflix, The Witcher’in ikinci sezon çekimlerinin tamamlandığını setten bir videoyla duyurdu.

 

 

158 günlük bir prodüksiyon sürecinin ardından, The Witcher ikinci sezon çekimlerini tamamladı. 89 oyuncu, yaklaşık 1.200 kişilik bir kamera arkası ekibi ve bir sürü yeni canavarla, 15 Birleşik Krallık lokasyonunu kapsayan çekimlerin sona erme macerası dizinin kendisi kadar heyecan verici oldu.

The Witcher’in ikinci sezonun konusu şu şekilde; Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük kurmak için çabalarken; Geralt, Cirilla’yı sahip olduğu gizemli güçten korumak zorundadır.

The Witcherikinci sezonuyla 2021’de sadece Netflix’te izlenebilecek.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.