The Witcher 3: Wild Hunt’ın Koleksiyoncu Sürümünden Neler Çıkıyor? The Witcher 3: Wild Hunt’ın Koleksiyoncu Sürümünden Neler Çıkıyor?
CD Project Red, The Witcher 3: Wild Hunt’ın fragmanını yayınlamasıyla birlikte koleksiyoncu sürümünün içeriğini de açıkladı. Büyük oyun firmalarına içeriğiyle kafa tutan Polonya’lı firma... The Witcher 3: Wild Hunt’ın Koleksiyoncu Sürümünden Neler Çıkıyor?

CD Project Red, The Witcher 3: Wild Hunt’ın fragmanını yayınlamasıyla birlikte koleksiyoncu sürümünün içeriğini de açıkladı.

Büyük oyun firmalarına içeriğiyle kafa tutan Polonya’lı firma CD Project Red, The Witcher 3: Wild Hunt’ın koleksiyoncu sürümünün içeriğiyle de kendini ön planda tutmayı başarmış. Oyunlarında DRM veya DLC gibi kavramları barındırmayan CD Project Red, The Witcher 3: Wild Hunt’ın koleksiyoncu sürümünde nelerle karşılaşacağımızı bir video ile açıkladı.

Kutu içerisinden oyunun soundtrack’i, sanat kitabı, oyunun haritası, bir madalyon, Witcher evrenini özetleyen bir kitap, Steelbook ve kılavuz çıkarken, göze ilk çarpan ürün de ana karakterimizin bir Griffin ile olan savaşını betimleyen, elle boyanmış heykeline rastlıyoruz. Kutu içeriğine aşağıdaki videodan ulaşabilir, izledikten sipariş vermek için de buraya tıklayabilirsiniz.