Thermaltake Yeni Core P5 Tempered Glass Kasa Modellerini Duyurdu Thermaltake Yeni Core P5 Tempered Glass Kasa Modellerini Duyurdu
Thermaltake duvar veya masaya sabitlenebilir yeni Core P5 Tempered Glass Edition ve Tempered Glass Snow Edition modellerini duyurdu. Thermaltake Yeni Core P5 Tempered Glass Kasa Modellerini Duyurdu

Thermaltake Core P5 modeli kasalarının iki yeni modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Duvar veya masaya sabitlenebilir yeni Core P5 Tempered Glass Edition ve Tempered Glass Snow Edition isimlerine sahip bu modeller fazlasıyla göze hitap eder nitelikte.

fragtist-thermaltake-tempered-glass-kasa

Önceki Core P5 tasarımının baz alındığı bu yeni modellerde eskisinde kullanılan akrilik kenar paneline nazaran, 5 mm kalınlığında sıkıştırılmış cam kullanılmış durumda. Açık şasi dizaynına sahip bu kasaların üst ve ön panellerinde de aynı sıkıştırılmış cam malzemesi kullanılmış. Kasayı açık kullanmayı tercih edenler de tabi ki bu dizaynda düşünülmüş. Tercihe bağlı olarak herhangi bir alete ihtiyaç duymadan bu panelleri açabiliyorsunuz.

Önceki modelde olduğu gibi bu model de dikey veya yatay konumda duvara sabitlenebilir olarak tasarlanmış. 180 mm uzunluğundaki işlemci fanlarının sığabildiği bu kasaya 320 mm uzunuluğundaki ekran kartları da yatay veya dikey olarak monte edilebiliyor. Dört adet 3.5 inç veya 2.5 inç kalınlığında diski yerleştirebileceğiniz disk alanları da kasaya eklenmiş durumda. Ayrıca ekran kartı boyutundan feragat edilerek 480 mm’lik sıvı soğutma radyatörü de bu kasanın içine monte edilebilir.

fragtist-thermaltake-tempered-glass-kasa-1

Thermaltake firması bu kasaları tasarlarken “modder”ları da düşündüklerini söylüyor. Bütün kasa herhangi bir perçin sökme ihtiyacı duymadan sökülebiliyor. Bununla beraber, özelleştirme amacıyla bazı 3D dizayn dosyalarını da firmanın internet sitesinde bulabiliyorsunuz.

Bu yeni model kasalara dair daha fazla bilgi edinmek için Thermaltake’in resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kasanın piyasa fiyatına dair ise henüz herhangi bir açıklama yapılmamış durumda.

Steam Yeni Güncellemesiyle Orijinal Ekran Görüntüsü Kullanımını Zorunlu Kılıyorİhsan Uygur

Bİlgisayar oyunlarından, FRP' ye envayi çeşit geek işin kıyısında, köşesinde, ortasında bulunan adam.