Kategoriler

Tiger Knight’a Gladyatör Arenası Geliyor

Steam’de oynanan oyunlar arasına girmeyi başaran TigerKnight: Empire War için yeni güncelleme yolda. Detaylar haberimizde.

Steam’de oynanan oyunlar arasına girmeyi başaran Tiger Knight: Empire War için yeni güncelleme yolda.

Roma İmparatorluğu bu güncellemeyle birlikte seçilebilir imparatorluklar arasına eklenecek. Elbette Roma İmparatorluğu denince ilk akla gelen şeylerden biri olan lejyonerler de oyunda yerini alacak. Oyundaki diğer imparatorlukların askerlerinin tarihi gerçeklere uygun biçimde modellendiğini düşünürsek, Roma’nın lejyonerlerinin de tarihi kıyafetleri, silahları ve taktikleriyle oyunda yer alacağını tahmin etmek zor değil.

Güncellemeyle birlikte oyuna iki yeni harita ve yeni bir oyun modu da eklenecek. Yeni haritalardan ilkinin adı Pont du Gard. Oyuncular bu haritada ünlü Pont du Gard Su Kemeri’nin heybetli manzarası eşliğinde birbirlerine üstünlük kurmaya çalışacaklar.

İkinci haritaysa Colosseum Warfare adlı yeni oyun moduna özel olacak ve tarihi Roma Kolezyum’unu oyuna taşıyacak. Şimdilik sadece görkemli bir arenada zafer kazanmak için mücadele edeceğimizi biliyoruz. Güncelleme hakkında daha fazla detay öğrenmek için yayınlanacak bir sonraki geliştirici günlüklerini beklememiz gerekecek.

Siz de bu eğlenceli oyunu denemek isterseniz, Tiger Knight: Empire War’u http://store.steampowered.com/app/534500/ adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC