TIME, Samsung QLED TV’yi 2018’in En İyi 50 Buluşundan Biri Seçti TIME, Samsung QLED TV’yi 2018’in En İyi 50 Buluşundan Biri Seçti
Samsung’un bu yıl piyasaya sürdüğü 4K çözünürlüğe sahip QLED TV serisi TIME dergisinin yılın en iyi 50 buluşu listesine girdi. TIME, Samsung QLED TV’yi 2018’in En İyi 50 Buluşundan Biri Seçti

Samsung’un bu yıl piyasaya sürdüğü 4K çözünürlüğe sahip QLED TV serisi TIME dergisinin yılın en iyi 50 buluşu listesine girdi. TV, çığır açan Ambiyans Modu özelliği ve gerekli tüm bağlantıları ayrı bir kutuya taşıyan tasarımıyla dikkat çekiyordu.

Televizyon kapalıyken görmeye alıştığımız siyah ekranı ortadan kaldıran Ambiyans Modu ile benzersiz bir yenilikçi özellik sunan 2018 model Samsung QLED TV’ler, monte edildikleri duvarın desenini ekrana yansıtarak şeffaf bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. İsteyen kullanıcılar TV kapalıyken seçtikleri fotoğrafların ya da sanat eserlerinin ekranda görüntülenmesini de tercih edebiliyor. Aynı şekilde tarih ve saat gibi bazı bilgiler de TV kapalıyken hareketli bir arka plan üzerinde ekranda gösterilebiliyor.

Bulunduğu ortamın dekoru ile mükemmel uyum sağlayan Samsung QLED TV’lere Bluetooth üzerinden cep telefonunuzu bağlayarak bir arka plan müziği çalmasını da sağlayabilirsiniz.

Samsung QLED TV’lerle ilgili ayrıntılı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Dünyanın İlk Dört Arka Kameralı Telefonu Galaxy A9 Ön Siparişte!