Titan Siege Kapalı Beta’sına Hazır Mısınız? Titan Siege Kapalı Beta’sına Hazır Mısınız?
Son Korsan ve Mine Fight gibi oyunlarıyla öne çıkan Consala Games'in free to play MMORPG oyunu Titan Siege Online, tamamen Türkçe dil desteğiyle karşınızda.... Titan Siege Kapalı Beta’sına Hazır Mısınız?

Son Korsan ve Mine Fight gibi oyunlarıyla öne çıkan Consala Games‘in free to play MMORPG oyunu Titan Siege Online, tamamen Türkçe dil desteğiyle karşınızda.

Savaşçı, Büyücü, Katil, Ruh Çağıran ve Şifacı olmak üzere toplam 5 sınıfın yer aldığı Titan Siege’in özelliği, tüm oyuncuların kasabalar gibi özel yerler haricinde oyun dünyasının her yerinde PvP yapabilecek olması. Diğer oyuncularla rekabet etmeyi seven oyuncular PvP savaşlara girerek, yendikleri oyuncuların eşyalarını alabilecekler.

fragtist Titan Siege (2)

Sizinle birlikte tecrübe kazanıp gelişen evcil hayvanınız yanınızda olduğu sürece düşmanlarınıza saldırarak ve fiziksel savunma, hareket hızı, can yenileme gibi çeşitli buff’lar vererek size yardımcı olacak. Oyun dünyasında dolaşmak içinse boynuzlu attan ejderhaya uzanan 14 farklı fantastik bineği kullanabilirsiniz. Oyunun Kapalı Beta’sına katılanların 7 günlüğüne uçan ejderha sahibi olacağını da ekleyelim.

fragtist Titan Siege (1)

Rakiplerinize karşı yaptığınız mücadelenin en yoğun olduğu alan ise kale kuşatmaları. Titan Siege’in devasa haritasındaki kaleleri harici araç ve silahları kullanarak kuşatabilirsiniz. “Yok, ben kara savaşlarında yer almam arkadaş” derseniz, kendinize bir gemi alıp bununla denizlere açılabilir ve deniz savaşlarında fırtına gibi esebilirsiniz.

Eğer canınız savaşmak istemiyorsa Demircilik, Madencilik veya Simyacılık mesleklerinden birini seçip benzersiz eşyalar, parşömenler ve iksirler yapabilir, yarattığınız ürünleri müzayede evinde açık artırmaya koymanız mümkün.

Oynaması ücretsiz ve tamamen Türkçe olan bu MMORPG oyunu hakkında anlatacaklarımız saymakla bitmez. İyisi mi sizi Kapalı Beta sürecine açılan geçitlerin yer aldığı www.titansiegeonline.com adresine alalım.

fragtist Titan Siege (2)Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.