Titan Siege Online’da Ödüllü Klan Savaşları Başlıyor Titan Siege Online’da Ödüllü Klan Savaşları Başlıyor
Consala Games, sevilen MMORPG oyunu Titan Siege Online'ın birbirinden heyecanlı oyun içi etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Titan Siege Online’da Ödüllü Klan Savaşları Başlıyor

Consala Games, sevilen MMORPG oyunu Titan Siege Online’ın birbirinden heyecanlı oyun içi etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Ağustos ayı içerisinde kurulacak 3 klanın üyelerini birbirinden güzel oyuncu donanımları ve yaklaşık 22000 Mavi Elmas değerinde hediyeler kazanma şansı bekliyor. Ayrıca pek çok oyun içi eşya ve binek de etkinlik sonunda sahiplerine kavuşacak.

Ağustos ayının sonunda bitmesi planlanan etkinliğin ardından çekilişle belirlenecek şanslı üç klanı bekleyen ödüller şöyle:

  • Üçüncü klanın liderine Razer Naga oyuncu faresi, üyelerine ise 5630 Mavi Elmas değerinde oyun içi ödüller
  • İkinci klanın liderine Corsair Scimitar RGB oyuncu faresi, üyelerine ise 6665 Mavi Kristal değerinde oyun içi ödüller
  • Birinci klanın liderine Corsair K70 mekanik oyuncu klavyesi, üyelerine ise 9680 Mavi Elmas değerinde oyun içi ödüller

Şanslı 3 klanın tüm üyelerini Yırtıcı Kuş, Şeytani Ejderha gibi binekler, yüzlerce Mavi Elmas, Yükseltme Mücevherleri, Özellik Mücevherleri, Oto-Eğitim Yenileme İksirleri, Dünya Seyahat Parşömenleri gibi oyun içi ödüller bekliyor.

Peki, bu ödülleri nasıl kazanacaksınız? Yapmanız gereken şey çok basit. Hemen klanınızı kurun ve bu adresideki formu doldurup, klanınızla birlikte Titan Siege Online’ın eğlence dolu dünyasına dalın. 31 Ağustos’a kadar klanınızı 5. Seviyeye ulaştırabilirseniz, klanınızın adını üç şanslı klanın belirleneceği çekilişe yazdırabilirsiniz.

Bu harika etkinlik ve ödüller hakkında daha detaylı bilgi almak ve katılım şartlarını öğrenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Titan Siege Online Çok Yakında Özel Hediyeler Eşliğinde Açılıyor

1470298318_banner1



Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.