Titanfall 2 İçin Senaryo Tanıtım Videosu Yayımladı! Titanfall 2 İçin Senaryo Tanıtım Videosu Yayımladı!
Titanfall 2 bomba gibi geliyor. İlk oyun da gelişi ile ses getirmiş ancak sonradan alevi çabuk sönmüştü. Bakalım ikinci oyunda neler olacak! Titanfall 2 İçin Senaryo Tanıtım Videosu Yayımladı!

2014’ün en iyi oyunlarından biri olan Titanfall’un ateşi çabuk sönmüştü. Ancak Titanfall 2 bu ateşi tekrar körüklemek için geliyor. Hem de ne geliş!

İlk oyundaki en büyük eksikliği tek kişilik senaryo bulundurmaması olarak değerlendirilmiş olan oyunda bu sefer aynı hatayı yapmamışlar. İkinci oyunda sıkı bir tek kişilik senaryo ile geliyor Titanfall. Ancak oyundaki tek kişilik senaryo’nun kaç saatlik bir oynanışa ev sahipliği yapacağı şimdilik belli değil. Açıkçası biz seve seve en azından şöyle bir 8 saat alırız, hiç sıkıntı değil 🙂

Oyunun çıkışına günler kaldı haliyle de tek kişilik senaryoyu şimdiden taçlandırmak adına güzel bir tanıtım videosu yayımlandı. Mevzu Mech’ler olunca benim içim titriyor sayın okuyucu! Neyse lafı daha fazla uzatmıyor ve sizleri Titanfall 2’nin senaryo tanıtım videosu ile baş başa bırakıyorum.

Oyun 28 Ekim’de Xbox One, Playstation 4 ve PC platformlarında yerini alacak.

Osiris: New Dawn, Playstation 4 Ve Xbox One İçin DuyurulduSonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.