Tom Clancy’s The Division İçin 20 Dakikalık Tanıtım Tom Clancy’s The Division İçin 20 Dakikalık Tanıtım
İngiltere’nin en büyük oyun etkinliği EGX 2014’de Tom Clancy’s The Division için uzunca bir geliştirici tanıtımı yapıldı. Londra’da düzenlenen İngiliz video oyun kültürü fuarı... Tom Clancy’s The Division İçin 20 Dakikalık Tanıtım

İngiltere’nin en büyük oyun etkinliği EGX 2014’de Tom Clancy’s The Division için uzunca bir geliştirici tanıtımı yapıldı.

Londra’da düzenlenen İngiliz video oyun kültürü fuarı ve konferansı EGX 2014’de oyunların geleceği tartışıldı ve bir sürü stüdyo üzerinde çalıştıkları projeler hakkında ayrıntılar verdi. Bunlardan biri de, 20 dakikalık sunum videosunu aşağıda bulabileceğiniz Tom Clancy’s The Division.

Yaz başında üzüntü ile 2015 yılına ertelendiğini öğrendiğimiz The Division, bize bir yakın gelecek felaket hikayesi sunuyor. Ölümcül bir virüsün kol gezdiği New York şehrinde özel bir askeri timi yönettiğimiz oyun, bize aksiyon, macera ve gerilimi birarada yaşatacak.

EGX 2014’de yapılan sunumda Ubisoft geliştirici ekibinden Sanat Yönetmeni Rodrigo Cortez bize oyunla ilgili çeşitli bilgiler veriyor. Sunum videosu boyunca oyundan artworkler, grafiklerin gelişimi, çevresel öğelerin kullanımı, oyun içi mekanikleri gibi bir sürü şeyden bahsediliyor ve oynanıştan görüntüler veriliyor.

Tom Clancy’s The Divison gelecek sene içinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkacak.

http://www.youtube.com/watch?v=BiGXT0zc43gBurak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.