Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Uygun Fiyatlarla Voidu’da Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Uygun Fiyatlarla Voidu’da
Ubisoft’un son dönemde en çok beklenen oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands dünya ile aynı anda Voidu kataloğundaki yerini aldı. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Uygun Fiyatlarla Voidu’da

Ubisoft’un son dönemde en çok beklenen oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands dünya ile aynı anda Voidu kataloğundaki yerini aldı!

Tom Clancy serisnin yeni bir üyesi olan Ghost Recon Wildlands, oyunculara aksiyon ve heyecan dolu bir oyun keyfi vaad ediyor.

Dünya çapında çok büyük oyunlara imzasını atmış bir firma olan Ubisoft tarafından geliştirilen Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands ile görsel bir sölen sizleri bekliyor olacak. İnanılmaz bir grafik kalitesine sahip olan oyunda düşmanlarınızla savaşırken, Bolivya plato ve düzlüklerinin harika manzarasına hayran kalacaksınız. İster tek başınıza, ister dört kişilik bir grup kurup, multiplayer co-op modunda oyunu oynayabilecek ve oyunun etkileyici atmosferinde adeta hipnotize olacaksınız.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands dünya ile aynı anda Voidu’da ve 180 TL’yerine sadece 160 TL’ye siz oyunseverleri bekliyor!

Bu muhteşem oyuna buradan ulaşbilirsiniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.