Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Xbox Game Pass’te Yeni Lore Fragmanını Yayınladı Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Xbox Game Pass’te Yeni Lore Fragmanını Yayınladı
(Haber Bülteni)  Birkaç gün önce Microsoft ile ortaklaşa olarak duyurulduğu üzere Rainbow Six Extraction, 20 Ocak 2022’de Game Pass üzerinden Xbox Series X | S,... Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Xbox Game Pass’te Yeni Lore Fragmanını Yayınladı

(Haber Bülteni) 

Birkaç gün önce Microsoft ile ortaklaşa olarak duyurulduğu üzere Rainbow Six Extraction, 20 Ocak 2022’de Game Pass üzerinden Xbox Series X | S, Xbox One ve Windows PC için erişilebilir olacak. Oyun ayrıca PlayStation®4, PlayStation®5, Stadia, Ubisoft Store ve Epic Games Store’da da satışa sunulacak.

REACT Ar-Ge direktörü Dr. Elena “Mira” Alvarez, gelişen Arkea tehdidi hakkında kritik bilgiler toplayan ekibe liderlik ediyor. Her düşmanın kendi yetenekleri ve mutasyonları var. Hayatta kalmak için öğrenin, uyum sağlayın ve birlikte çalışın.

Rainbow Six Extraction, 20 Ocak 2022’de geliyor. Hemen ön sipariş verebilir ve Buddy Pass sayesinde arkadaşlarınızla 14 güne kadar ücretsiz oynayabilirsiniz.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.