Tom Hanks‘in Başrolünde Olduğu Finch, Apple TV+‘a Geliyor Tom Hanks‘in Başrolünde Olduğu Finch, Apple TV+‘a Geliyor
Başrolünde Tom Hanks’in yer aldığı bilim kurgu türündeki Finch filminin ilk fragman yayınlandı. Film, izleyici ile 5 Kasım’da Apple TV+’ta buluşacak. 2020 filmi News of The World‘de... Tom Hanks‘in Başrolünde Olduğu Finch, Apple TV+‘a Geliyor

Başrolünde Tom Hanks’in yer aldığı bilim kurgu türündeki Finch filminin ilk fragman yayınlandı. Film, izleyici ile 5 Kasım’da Apple TV+’ta buluşacak. 2020 filmi News of The World‘de yer alan, Forrest Gump, Philadelphia ve Cast Away gibi yapımlardaki oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Tom Hanks, bu yıl post-apokaliptik bilim kurgu türündeki Finch filminde başrolü bir köpek ve bir robotla paylaştı.

Craig Luck ve Ivor Powell‘ın senaryosunu kaleme aldığı filmde Tom Hanks, güneşin sebep olduğu korkunç bir felaketten sonra hayatta kalan birkaç kişiden biri olan Finch ismindeki robot mühendisini canlandırdı.

Bu olay, dünyayı bir çorak araziye dönüştürürken, Finch sevgili köpeği Goodyear ile paylaştığı kendine ait bir dünya inşa ediyor. Ayrıca Goodyear’a bakamayacağı zaman geldiğinde ona göz kulak olabilmesi için yarattığı, Caleb Landry Jones’un canlandırdığı android de onlarla birlikte yeraltı sığınağında yaşamını sürdürüyor. Bu olağan dışı üçlünün, ıssız Batı Amerika’da çıktıkları yolculuk sırasında Finch, kendine Jeff ismini veren robotuna, hayatta olmanın mucizesini göstermeye çalışıyor.

Filmde ayrıca The Handmaid’s Tale‘den tanıdığımız Samire Wiley’in yanı sıra Laura Harrier ve Skeet Ulrich yer alıyor. Tom Hanks ile daha önce Cast Away, Polar Express ve Forrest Gump filmlerinde birlikte çalışan Robert Zemeckis‘in yapımcılığını üstlendiği film, 5 Kasım‘da Apple TV+’ta izleyici ile buluşacak. 

Ubisoft ve Hamilton, Far Cry 6 ile İlgili Ortaklıkları Hakkında Ayrıntıları AçıkladıBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.