Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy  Duyuruldu Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy  Duyuruldu
(Haber Bülteni) Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Square Enix Presents etklinliğinde, Tomb Raider oyunları da duyuruldu. Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy PlayStation Store ve Microsoft Store’da... Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy  Duyuruldu

(Haber Bülteni)

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Square Enix Presents etklinliğinde, Tomb Raider oyunları da duyuruldu.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy PlayStation Store ve Microsoft Store’da satışa çıktı. Oyun paketi, Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider‘dan oluşan oyunları ve tüm içerikleri içeriyor.

Üçleme paketi, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için satın alınabilir. Ancak PC’ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Üçleme paketi şu anda geçici süreliğine %60’lık bir indirimle 144,00 TL fiyatı ile Microsoft Store’da  satışta. Oyun, PlayStation Store’da ise 359 TL’ye satın alınabilir.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.