The Tomorrow Children’ın Alfasına Davetlisiniz The Tomorrow Children’ın Alfasına Davetlisiniz
The Tomorrow Children’ın tam olarak nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorsanız, keşfetmeniz için size güzel bir fırsat verelim. Gamescom 2014’te gizemli bir şekilde ortaya çıkan... The Tomorrow Children’ın Alfasına Davetlisiniz

The Tomorrow Children’ın tam olarak nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorsanız, keşfetmeniz için size güzel bir fırsat verelim.

Gamescom 2014’te gizemli bir şekilde ortaya çıkan ve oldukça az detay paylaşan The Tomorrow Children, PS4 platformlarında çıkış yapacak. Hikaye bizleri ilginç yaratıklarla savaşmaya zorlayacak ve birbirinden çalışkan bir grupla tanıştıracak. 1960 Rusyası’nda insanlar tarafından yaratılmanın nasıl bir his olduğunu The Tomorrow Children ile öğreneceğiz.

The Tomorrow Children’ın alfasına katılmak isteyenleri linke davet edelim. Tek yapmanız gereken doğum tarihinizi ve PSN ID’nizin bilgilerini girmek.Burak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.