Total War: WARHAMMER – Realm of The Wood Elves Geliyor Total War: WARHAMMER – Realm of The Wood Elves Geliyor
Total War: WARHAMMER’ın ilk Elf ırkı diğer hiçbir ırka benzemeyen bir oyun tarzı sunuyor. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Total War: WARHAMMER – Realm of The Wood Elves Geliyor

Muhteşem hikayesi ve savaş mekanikleri ile Total War: WARHAMMER’ın ilk Elf ırkı diğer hiçbir ırka benzemeyen bir oyun tarzı sunuyor. Athel Loren’in büyülü ormanlarından gelen elfler Old World’deki herhangi bir yerleşim yerini ele geçirip buralara genişlemeye dayalı karakollar kurabiliyorlar.

Savaşlarda hızlı, ‘camdan yapılma top’ tarzı oyun stili sunuyorlar. Oyundaki en güçlü ve yetenekli okçular olan elfler sihirli oklar kullanabiliyorlar, hareket halindeyken atış yapabiliyorlar ve Dryad, Great Eagle, Forest Dragon ve devasa Treemen gibi Woodland müttefiklerini yardıma çağırabiliyorlar.

Epik yeni Efsanevi Lordlar, Kahramanlar, savaş alanı birimleri, yaratıklar, büyüler ve fazlasıyla dolu Realm of The Wood Elves ön siparişe açıldı.

Final Fantasy 15’in İlk Gün Yaması Oyuna Yeni İçerikler EkleyecekCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.