Toy Soldiers: War Chest ile Oyuncak Kutunuzu Koruyun Toy Soldiers: War Chest ile Oyuncak Kutunuzu Koruyun
Ubisoft, Signal Studios ile birlikte çalıştığı Toy Soldiers: War Chest isimli yeni bir oyun duyurdu. Toy Soldiders: War Chest, isminden de anlaşılacağı gibi oyuncak askerlerin... Toy Soldiers: War Chest ile Oyuncak Kutunuzu Koruyun

Ubisoft, Signal Studios ile birlikte çalıştığı Toy Soldiers: War Chest isimli yeni bir oyun duyurdu.

Toy Soldiders: War Chest, isminden de anlaşılacağı gibi oyuncak askerlerin bulunduğu bu oyunda savaş alanı da bir masa üstünde bulunan savaş alanı maketinden oluşmakta. Tower defense türünde, yani bir kuleyi koruyacağımız bu oyunda savaş alanında kullanılan taretler ve askerler ile oyuncak kutumuzu koruyacağız. Ayrıca korumak için kullanacağımız her birimi de geliştirmeler ile daha da güçlü bir hâl almasını sağlayacağız.

Ubisoft, Signal Studios, Toy Soldiers, Toy Soldiers: War Chest, Oyuncak, PC, PlayStation 4, Xbox One, Oyuncak

 

Tamamen oyuncakların bulunduğu bir dünyada geçecek olan Toy Soldiers: War Chest‘te klasik tower defense modu dışında, önümüzdeki aylarda açıklanacak olan iki yeni mod da bulunacak. Oyuncular, hem tek kişilik hem de çok kişilik modda oynama imkanı bulacakken, yepyeni çoklu oyuncu modlarını da deneyimleyecek.

Signal Studios‘un 2010 yılında çıkarttığı oyuna göre daha fazla gelişme elde etmiş olan yeni Toy Soldiers: War Chest oyunu, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını 2015 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirecek. Yayınlanan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.