TP-Link’ten Duvar Tipi Yeni Erişim Noktası TP-Link’ten Duvar Tipi Yeni Erişim Noktası
(Haber Bülteni) Kurumsal ağ ürünleriyle işletmelere seçenek sunan TP-Link, duvar tipi yeni erişim noktasını (access point) satışa sundu.  EAP230-Wall model adlı ürün, priz şeklindeki... TP-Link’ten Duvar Tipi Yeni Erişim Noktası

(Haber Bülteni)

Kurumsal ağ ürünleriyle işletmelere seçenek sunan TP-Link, duvar tipi yeni erişim noktasını (access point) satışa sundu.  EAP230-Wall model adlı ürün, priz şeklindeki ince tasarımı ile her yere kolayca monte edilebiliyor. Özellikle çok fazla odaya sahip otel, öğrenci yurdu, ofis gibi işletmeler için uygun bir Wi-Fi çözümü olan EAP230-Wall, her odaya özel güçlü ve yüksek hızlı Wi-Fi ağı oluşturmayı vadediyor.

Çift bant desteği bulunan ürün, birden fazla kullanıcının aynı anda ağa bağlanabilmesini sağlıyor. Bu yeni erişim noktası 802.11ac Wave 2 teknolojisine sahip ve 1200 Mbps’ye varan kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Kablosuz bağlantı desteğinin yanı sıra ürün üzerinde yer alan bir adet Gigabit Ethernet girişi sayesinde yüksek hızlı kablolu bağlantı yapılabiliyor.

 

EAP230-Wall erişim noktası, her yere kolayca monte edilebiliyor ve PoE (Power over Ethernet) özelliği ile kurulum maliyetinde avantaj sunuyor. Elektrik kablosu çekmeye gerek kalmadan, Ethernet üzerinden güç alarak çalışabilen ürün hem elektrik hattı aranmadan her yere monte edilebiliyor hem de kablo çekme masrafından işletmeleri kurtarıyor. TP-Link’in kurumsal ağ ürünlerinin tümünü (erişim noktaları, ağ anahtarları, yönlendiriciler, ağ geçitleri) tek bir platformdan yönetmeyi sağlayan Omada SDN destekli olan EAP230-Wall, bulut üzerinden her yerden, her zaman yönetilebiliyor. Yüzde yüz bulut desteği olan Omada SDN ile tüm ağın yönetimi, verimliliği ve güvenliği kontrol edilebiliyor.

iOS ve Android destekli Omada ücretsiz uygulaması ile hem cihazların kurulumu kolayca yapılabiliyor hem de akıllı telefonlardan ya da tablet bilgisayarlardan ağ ayarları yapılandırılabiliyor, ağ durumu izlenebiliyor ve istemciler yönetilebiliyor. 

Güçlü güvenlik özelliklerine sahip olan ürün, işletmelere çoklu kimlik doğrulama seçenekleriyle misafir ağı oluşturma olanağı sunuyor. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise 130 USD (KDV dahil) olarak belirlenmiş.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.