Türk Korku Oyunu GHOUL, Steam Greenlight’ta Desteklerinizi Bekliyor Türk Korku Oyunu GHOUL, Steam Greenlight’ta Desteklerinizi Bekliyor
Miracle Studio'nun Unreal Engine 4 ile geliştirdiği Türk korku ve macera oyunu Ghoul, Steam Greenlight desteklerimizi bekliyor. Türk Korku Oyunu GHOUL, Steam Greenlight’ta Desteklerinizi Bekliyor

Miracle Studio’nun Unreal Engine 4 ile geliştirdiği Türk korku ve macera oyunu Ghoul, Steam Greenlight’ta desteklerinizi bekliyor.

Oyunun Steam sayfasında yazan hikaye şu şekilde: “Yaşadığın olayların şans eseri gerçekleştiğini söyleyebilir misin, yoksa yaptıklarının bir sonucu mu? Bir adam ve çalman gereken kesesi. Her zaman aldığın klasik işler gibi. Bu sefer farklı olan ne peki; Kaldığın otel? Hedefinde ki adam? Oteldeki diğer misafirler? yoksa kesenin içindeki mi?”

Oyunu bu linkten inceleyebilir ve destek olabilirsiniz.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.