Türk Yapımı MMO Korsanlık Oyunu Son Korsan Türk Yapımı MMO Korsanlık Oyunu Son Korsan
Consala Games’in, hayatına tarayıcı tabanlı bir oyun olarak başlayıp, Android ve iOS platformlarına da çıkan korsanlık temalı oyunu Son Korsan tanıtıldı. Türk Yapımı MMO Korsanlık Oyunu Son Korsan

Consala Games’in, hayatına tarayıcı tabanlı bir oyun olarak başlayıp, Android ve iOS platformlarına da çıkan korsanlık temalı oyunu Son Korsan tanıtıldı.

Tayfanın hayati rol oynadığı bu modda, doğru tayfayı seçerek kazanma şansınızı arttırabilir, kürek, forsa ve korsan tayfası alarak geminizin gücüne güç katabilirsiniz. Gemi mürettebatını mahkûmlar, maaşlı birlikler, korsanlar gibi alternatifler arasından seçerek ideal bir ekip oluşturabilir ve bu tayfayla rakip gemileri batırıp yağmalayabilirsiniz. Demir gülle, profesyonel gülle, zincirli gülle ve özel şarapnel güllesi gibi silahları doğru zamanda seçip doğru şekilde kullanmanızı gerektiren Son Korsan,oyuncuları stratejik kararlar vermeye zorlayarak kendi gemilerinin kaptanı olma hissini yaşatıyor. Üstelik oyunun tek bir kullanıcı hesabıyla oyunu tarayıcıda, Android ve iOS platformlarında oynamaya izin veren sistemi sayesinde oyunun eğlencesini gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

fragtist Son Korsan (1)

Yepyeni Kadırga modunun yanı sıra Son Korsan’da 19 Mayıs gününe özel pek çok hediye ve etkinlik de oyuncuları bekliyor. Oyunun Facebook sayfasından katılabileceğiniz etkinliklerde özel yapım Son Korsan forması kazanma şansını yakalamak için çekilişe katılabilirsiniz. Ayrıca 19 Mayıs günü oyuna giren tüm oyuncular, 19.000 Organizasyon Güllesi, 9 Selit ve 9 Panzehir kazanacak.

fragtist Son Korsan (2)Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.