Logitech MX Keys Klavye şimdi Türkçe Logitech MX Keys Klavye şimdi Türkçe
(Haber Bülteni) Logitech MX Keys Klavye, akıcı tuş vuruşları ve tuşlara basıldığında doğru dokunsal tepkilerle, birinci sınıf yazma deneyimi vadediyor. Artık Türkçe tuş dizilimiyle... Logitech MX Keys Klavye şimdi Türkçe

(Haber Bülteni)

Logitech MX Keys Klavye, akıcı tuş vuruşları ve tuşlara basıldığında doğru dokunsal tepkilerle, birinci sınıf yazma deneyimi vadediyor. Artık Türkçe tuş dizilimiyle kullanıcılarla buluşan klavye, hem sessiz, hem de birçok cihazda eş zamanlı çalışabiliyor.

Mat kaplama uygulanmış tuşlar parmakların şekli ile eşleşiyor ve yuvarlak kenarları, tuşa nereden basılırsa basılsın tatmin edici bir yazma hissi sağlıyor. Logitech MX Keys, artan tuş hassasiyeti ile sesi/gürültüyü azaltıyor ve klavyeye basış hissini artırıyor. Tuşlara her dokunuşu hissettiriyor fakat herhangi bir ses duymayı engelliyor. İçbükey tuş yapısı ile uzun süreli kullanımlarda parmak uyuşmalarını engelliyor.

 

Aynı anda 3 farklı cihaza bağlanabilen ve cihazlar arasında tek dokunuşla milisaniyelerle geçiş yapabilen klavye, aynı zamanda Logitech Flow teknolojisine de sahip. Uygulamalara özel olarak kişiselleştirme özelliği sunan MX Keys, kullanıcıların en çok kullandıkları komutları ve tuş kombinasyonlarına erişimi kolaylaştırıyor.

MX Keys’in akıllı ışıklandırmayla donatılmış arka aydınlatması, kullanıcının ellerini algılıyor ve ortam aydınlatma durumuna bağlı olarak klavye aydınlatmasını otomatik olarak ayarlıyor. Arka aydınlatmalı tuşlar, masayı terk edildiği andan itibaren hızlı bir şekilde sönerek önemli bir güç tasarrufu sağlıyor. MX Keys, tam şarj olduğunda 10 güne kadar veya arka plan ışığı kapalıyken 5 aya kadar açık kalabiliyor. USB-C şarj kablosu ile oldukça kolay bir şekilde şarj edilebilirken, kısa süreli şarjlarda bile bir günü rahatlıkla geçirebilecek kullanım süresine sahip.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.