Turkcell’den SMS+ Turkcell’den SMS+
Turkcell’den kısa mesajda yeni bir dönem başlatıyor. SMS+ sayesinde, gelen mesajları yönlendirebilir,istemediğiniz kişilerden gelen SMS’leri engelliyebilir, kısa mesajları arşivleyebilir ya da mesajlarınızın altına otomatik... Turkcell’den SMS+

Turkcell’den kısa mesajda yeni bir dönem başlatıyor. SMS+ sayesinde, gelen mesajları yönlendirebilir,istemediğiniz kişilerden gelen SMS’leri engelliyebilir, kısa mesajları arşivleyebilir ya da mesajlarınızın altına otomatik imza atabiliyorsunuz.

Turkcell’in SMS+’ı, SMS Yönlendirme, SMS Engelleme, SMS Arşivleme, ve Otomatik İmza SMS servislerinden oluşan bir paket.

SMS Engelleme servisinde iki ayrı seçenek bulunuyor. İsterseniz 100 kişiye kadar bir izin listesi oluşturarak sadece bu 100 kişinin bulunduğu listedeki kişilerden mesaj almanıza olanak sağlayacakken, isterseniz de 50 kişilik bir engelleme listesi belirleyerek istenmeyen numaralardan gelecek SMS’leri engelleyebilirsiniz. SMS Engelleme ile sadece kişiler arası SMS’lerin engellenebildiği bilgisini de verelim.

SMS Yönlendirme servisi sayesinde, cep telefonunuzu evde unutursanız, şarjı biterse ve ya daha aktif kullandığınız başka bir cep telefonunuz varsa, yönlendirilme yapıldıktan sonra mesajlar başka bir Turkcell hattına ya da bbir tanımlanmış bir e-posta adresine ulaştırılabiliyor.

Otomatik İmza SMS servisi gönderdikleri kısa mesajda kendini yansıtmak isteyenler için bir servis. İsterlerse sevdikleri bir şarkının sözlerini, takımlarının sloganlarını ya da güncel durumlarını SMS’lerinin sonuna ekleyerek kişisel bir mesaj oluşturmalarına olanak sağlıyor.

SMS Arşivleme servisi ile de gönderilen ve alınan bütün mesajlar tanımlanan bir e-posta adresinde arşivlenerek, daha sonradan gerekli bilgilere, sevdiklerinizle paylaştığınız özel bir anı saklayarak daha sonradan kolayca ulaşılmasını sağlıyor.

Arşivleme, yönlendirme, engelleme ve otomatik imza servislerinin yer aldığı SMS+ servis paketi için aylık olarak vergiler dahil 1,99TL isteniyor. SMS+ servis paketine abone olmadan tek başına servisler için ise aylık vergiler dahil 0,99TL’ye alabiliyorlar.

SMS+ servisine üye olmak için SMSPLUS yazarak 2222’ye gönderebilir, Turkcell Online İşlem Merkezi’ni ziyaret edebilir yada 532 Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.