TurkNet, Müşterilerinin AKN’lerini Kaldırmaya Başladı TurkNet, Müşterilerinin AKN’lerini Kaldırmaya Başladı
TurkNet, aktif altyapısı üzerinden hizmet verdiği bireysel müşterileri için Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulamasını kaldırdı. TurkNet, Müşterilerinin AKN’lerini Kaldırmaya Başladı

TurkNet, aktif altyapısı üzerinden hizmet verdiği bireysel müşterileri için Adil Kullanım Noktası (AKN) uygulamasını kaldırdı. Mevcut müşterilerle başlayan AKN’siz internet hizmetinden, artık TurkNet’e yeni gelenler de yararlanabiliyor.

2016 yılında çıkardığı taahhütsüz, 150 GB AKN’li Özgür İletişim paketiyle adından söz ettiren TurkNet,  aktif altyapısıyla Yerel Ağın Paylaşıma Açılması (YAPA) uygulaması kapsamında hizmet verdiği tüm kullanıcılar için AKN’yi kaldırdı. Geçtiğimiz günlerde bu kapsamdaki mevcut müşterilerini AKN’siz pakete geçirerek sosyal medyada büyük yankı uyandıran TurkNet, yeni uygulamasıyla aktif altyapı kapsamında yer alan tüm yeni kullanıcıların da kotasız internet hizmetinden yararlanmasını sağladı.

TurkNet’in santrallere kurduğu cihazlar üzerinden hizmet alan kullanıcılar, hiçbir ekstra ücret ödemeden ve taahhüt vermeden altyapılarının desteklediği en yüksek hızda AKN’siz internet ve cep telefonları dahil her yönde ayda 1.000 dakika telefon görüşmesini içeren hizmetinden ayda 59.99 TL’ye yararlanabiliyor.

Aktif altyapı kapsamında olmayanlara yılda 4 defa 50 GB hediye

TurkNet, web sitesi üzerinden kullanıcıların AKN’siz internet bölgesinde olup olmadıklarını ve alabilecekleri maksimum hızı sorgulayabilecekleri bir servis de hayata geçirdi. Bu servis sayesinde kullanıcılar, TurkNet’e abone olmadan AKN’siz internet alıp alamayacaklarını sorgulayabiliyor. TurkNet henüz AKN’siz hizmet veremediği yeni kullanıcılarına da aylık 150 GB kotalarının yanında bir yıl içinde istedikleri zaman 4 kez kullanabilecekleri 50’şer GB ekstra kota hediye ediyor.

-Basın bülteni

League of Legends 2017 Kış Mevsimi Şampiyonu Belli OlduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.