Ubisoft, Far Cry: New Dawn’ı Duyurdu! Ubisoft, Far Cry: New Dawn’ı Duyurdu!
Ubisoft, The Game Awards’ta Far Cry  serisinin yepyeni üyesi Far Cry: New Dawn’ı duyurdu. Ayrıntılar haberimizde. Ubisoft, Far Cry: New Dawn’ı Duyurdu!

Ubisoft, The Game Awards’ta Far Cry  serisinin yepyeni üyesi Far Cry: New Dawn’ı duyurdu. Post-apokaliptik bir senaryoya sahip olan New Dawn’ın 15 Şubat 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkması planlanıyor.

Oyun, küresel bir nükleer felaketten on yedi yıl sonra, oyuncuları vahşice ve radikal bir şekilde dönüştürülmüş Hope County, Montana’ya getirecek. Kaostan doğmuş bir dünyada, hayatta kalanlar şimdi yeni bir tehditle karşı karşıya geliyorlar; acımasız eşkıyalar ve liderleri The Twins, Mickey ve Lou. Kanunsuz bir sınırda yetişen ikiz kız kardeşler ve çapulcuları sadece günü kurtarmak için yaşamakta ve tüm mevcut kaynakları almak için Hope County’e inmişlerdir. Bu yıkıcı tehdidi geri çekmek için, oyuncular kurtulanların daha güçlü bir şekilde büyümelerine, derme çatma bir cephane kurmalarına ve tehlikeli yeni bir sınırda hayatta kalmalarını sağlayacak savaş için beklenmedik ittifaklar oluşturmasına yardım etmelidir.

The Homebase’de oyuncular, eşkıyaların tehdidine karşı hazırlıklı olacaklar. Refah adı verilen The Homebase, kurtulanların kalesidir. Burada, oyuncular yeni silahlar ve araçlar üretip hazırlık yapabilecekler. Oyuncular ilerledikçe, Homebase’i daha güçlü silahlar ve aletler için geliştirebilecekler. The Homebase aynı zamanda Expeditions’ın bir çıkışı. ABD’de, sulak alanlardan kanyonlara ve daha fazlasına kadar unutulmaz konumlarda yer alan Expeditions, oyuncuları değerli malzemelerden oluşan bir paket almaları ve hızlı bir şekilde çıkmaları gereken benzersiz konumlara götürecek.

Ubisoft Montreal tarafından Ubisoft Shanghai, Ubisoft Kiev ve Ubisoft Bükreş desteğiyle geliştirilen, Far Cry: New Dawn açık dünya hayatta kalma temalı bir oyun olacak. Far Cry 5’in devamı olan Far Cry: New Dawn, oyuncuları ikili bir tehditle karşılaşacakları açık bir post-apokaliptik ortama sürükleyecek: İkizler, Mickey ve Lou. Oyunda co-op desteği de bulunacak.

Far Cry 5 Serinin En Hızlı Satan Oyunu Oldu!