Ücretsiz MMO Star Trek Online Güncelleniyor Ücretsiz MMO Star Trek Online Güncelleniyor
Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan, Cryptic Studios’un geliştirdiği ücretsiz MMO Star Trek Online’a ikinci geliştirme paketi, Delta Rising adıyla geldi. Paket, Star Trek hayranları... Ücretsiz MMO Star Trek Online Güncelleniyor

Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan, Cryptic Studios’un geliştirdiği ücretsiz MMO Star Trek Online’a ikinci geliştirme paketi, Delta Rising adıyla geldi. Paket, Star Trek hayranları için incelikle işlenmiş ve geliştirilmiş bir hikaye örgüsüyle birlikte tamamen yeni oynanış mekaniklerini ücretsiz olarak sunuyor.

Star Trek Online: Delta Rising, 1995-2001 döneminde yayınlanan “Voyager” dizisinde izlediğimiz olaylardan tam 32 yıl sonrasında geçiyor ve oyuncuları kadim bir Iconian geçidinden tehlikeli Delta Quadrant dünyasına gönderiyor. Oyunculara bu tuhaf ve ürkütücü dünyada orijinal “Voyager” ekibi destek veriyor. “Voyager” dizisinin yıldızları Jeri Ryan (Seven of Nine), Robert Picardo (The Doctor), Garrett Wang (Harry Kim), Ethan Phillips (Neelix) ve Tim Russ (Tuvok), Delta Rising için yeniden eski rollerine bürünüyorlar ve Tuvok, Uzay Gemisi Voyager’ın kaptan köşküne çıkıyor.

Star Trek Online: Delta Rising’in getirdiği yenilikler hikaye anlatımı ile sınırlı değil. Bu genişletme paketiyle birlikte, oyunun dört yıllık geçmişindeki ilk seviye yükseltmesi de geldi. Oyuncular artık 60. Seviyeye ulaşabilecek, yeni seviye gemiler, daha güçlü donanımlar ve rütbeler alabilecekler. Ayrıca, Star Trek evreninden aşina oldukları Talaxian’lar, Ocampan’lar, Kazon ve ölümcül derecede tehlikeli Vaadwaur ile karşılaşabilecekler. Oyunu, bir Federasyon Kaptanı, bir Klingon Savaşçısı veya İmparatorluk şampiyonu olarak oynamak mümkün.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.