Ücretsiz Multiplayer Shooter Holodrive Erken Erişime Açıldı Ücretsiz Multiplayer Shooter Holodrive Erken Erişime Açıldı
Versus Evil ve BitCake, multiplayer shooter oyunları Holodrive'ın çıkışını duyurdu. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Ücretsiz Multiplayer Shooter Holodrive Erken Erişime Açıldı

Versus Evil ve BitCake, multiplayer shooter oyunları Holodrive’ın çıkışını duyurdu.

Erken erişime açılan oyun, tamamen ücretsiz. Denemek isteyenler linki takip edebilirler. Oyunun erken erişime açılması şerefine BitCake ekibi, Cocoball modunu duyurdu. Bu mod ile birlikle basketbol ve pinball karışımı bir eğlenceye sahip oluyoruz. 

Oyunda karakterleri özelleştirebiliyor ve çeşitli kostümlerle renklendirebiliyoruz. Oyundaki modlarda silah seçimlerimizi yaparken, çeşitli taktikler belirleyebiliyoruz. Karakterlerimiz 7 adete kadar silah taşıyabiliyor ve bu silahları geliştirebiliyorlar. 

Paragon’un Yeni Karakteri Yin GörüldüCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.