Kategoriler

Ultimate Ears’ın Yeni Üyesi: Wonderboom

Kablosuz, taşınabilir ve su geçirmez özelliğe sahip Ultimate Ears hoparlör ailesinin yeni üyesi Ultimate Ears WONDERBOOM duyuruldu.

Kablosuz, taşınabilir ve su geçirmez özelliğe sahip Ultimate Ears hoparlör ailesinin yeni üyesi Ultimate Ears WONDERBOOM duyuruldu. Müziği 360 derecelik açıyla yayan, kristal berraklığında yüksek sese sahip WONDERBOOM; gri, siyah, kırmızı, mavi, pembe ve leylak renkleriyle satışa sunuluyor.

Teknolojiyi tasarımla birleştiren, tek tuşla açma/kapama, şarkı atlatma/durdurma özelliğine sahip ürün, özel uygulaması sayesinde ikinci bir WONDERBOOM hoparlöre kolayca bağlanabiliyor. Ultimate Ears ailesinin ödüllü kardeşleri BOOM 2 ve MEGABOOM gibi, 10 saate varan uzun pil ömrü, 30 metreye ulaşan Bluetooth kullanım alanıyla dikkat çekiyor. IPX7 sertifikalı su geçirmez WONDERBOOM, 30 dakika boyunca suyun içinde batmadan kalabiliyor ve 1,5 metreye kadar olan düşmelerden etkilenmiyor. Tepesinde yer alan elastik bandıyla istenilen yere bağlanabilen ürün, müzik keyfinin her an sürmesini sağlıyor.

Nisan ayı itibarıyla raflarda yerini alacak WONDERBOOM’un tavsiye edilen satış fiyatı 499 TL olacak.

NVIDIA GeForce GTX For Honor Veya Ghost Recon Wildlands Bundle Kampanyası Sürprizlerle Devam Ediyor
Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber