Uzay İstasyonunda Geçen Yeni Bir Bilim Kurgu Gerilim Filmi – Life Uzay İstasyonunda Geçen Yeni Bir Bilim Kurgu Gerilim Filmi – Life
“Life/Hayat” Uluslararası Uzay İstasyonu’nda görevli bir grup bilim insanının etrafında dönen dehşet verici bir bilim kurgu–gerilim filmi. Uzay İstasyonunda Geçen Yeni Bir Bilim Kurgu Gerilim Filmi – Life

“Life/Hayat” Uluslararası Uzay İstasyonu’nda görevli bir grup bilim insanının etrafında dönen dehşet verici bir bilimkurgu–gerilim filmi. Grubun keşif görevi, Mars’ta yaşamın sonunu getirmiş bir canlı türünün hızla evrimleştiğini fark etmeleriyle ilkel bir korkuya dönüşür çünkü aynı canlı türü hem istasyondaki bilim insanlarını hem de dünyayı tehdit etmektedir. 

Columbia Pictures ve Skydance bir Skydance yapımı olan Daniel Espinosa filmi, “Life/Hayat”ı sunar. Başrollerini Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare ve Olga Dihovichnaya’nın paylaştığı filmi Rhett Reese ve Paul Wernick yazdı, Daniel Espinosa yönetti. Filmin yapımcılığını David Ellison, Dana Goldberg, Bonnie Curtis ve Julie Lynn; yönetici yapımcılığını ise Don Granger ve Vicki Dee Rock gerçekleştirdi.

“Life/Hayat”ın görüntü yönetimi ASC-BSC’den Seamus McGarvey’nin, yapım tasarımı Nigel Phelps’in, kostüm tasarımı Jenny Beavan’ın, kurgusu ACE’den Frances Parker ve Mark Jo Markey’nin, müziği ise Jon Ekstrand’ın imzasını taşıyor.

Bu Akşam Ne İzlesek? #4 – JumanjiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.