V Rising,  Erken Erişimin İlk Haftasında 1 Milyondan Fazla Sattı V Rising,  Erken Erişimin İlk Haftasında 1 Milyondan Fazla Sattı
(Haber Bülteni) İsveçli oyun geliştiricisi Stunlock Studios, yaptığı açıklama ile  erken erişimli açık dünya (open-world) hayatta kalma vampir oyunu V Rising’in, Erken Erişim’deki ilk... V Rising,  Erken Erişimin İlk Haftasında 1 Milyondan Fazla Sattı

(Haber Bülteni)

İsveçli oyun geliştiricisi Stunlock Studios, yaptığı açıklama ile  erken erişimli açık dünya (open-world) hayatta kalma vampir oyunu V Rising’in, Erken Erişim’deki ilk haftası itibariyle 1 milyonu aşan satışı ile yükleşine devam ettiğini duyurdu.

V Rising’de, insanlar tarafından yönetilen bir dünyaya yeni uyanan bir vampir olarak hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Bir sonraki Drakula olmak için ise güçlenmeniz ve yükselmeniz gerekiyor. Oyun, V Rising’in vampirsel temaları, 50 oyuncuya kadar resmi sunucularda tek başına veya birlikte oynama, muhteşem kaleler inşaa etme ve oyunun beğenilen kombat dövüşleri ile  oyuncuların kalbini kazanıyor.

V Rising, halihazırda $19.99 / €19.99 fiyatı ile Steam’de mevcut.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.