Kategoriler

Valhalla Online İçin Ödüllü Ön Kayıt Dönemi Başladı!

Valhalla Online

İsmini efsanevi Valhalla mitolojisinden alan yeni nesil RPG Valhalla Online çok yakında Türkçe olarak oyunseverlerle buluşacak.

İsmini efsanevi Valhalla mitolojisinden alan yeni nesil RPG Valhalla Online çok yakında Türkçe olarak oyunseverlerle buluşacak. 

League of Angels, Legacy of Discord, Era of Celestial gibi ülkemizde popüler olan oyunların yapımcısı Yoozoo Games’in, yeni oyunu Valhalla Online için ön kayıt dönemi açıldı. Ön kayıt yaptıran tün oyuncular 300 TL değerinde “Muhteşem Kahraman Paketi’’nin sahibi olacaklar!

Valhalla Online, oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Ön kayıt süreci geçtiğimiz günlerde başlayan oyunun kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Valhalla Online’da nihai amaç altın şehir Valhalla’yı ve kraliyet ailesini güvende tutmak. Oyun 3D grafikleri, PvE sahneleri ve günün her saati açık PvP modu ile oyuncularını bekliyor.

Özellikler:

  • Savaşçı, Okçu ve Büyücü sınıfları, 9 özel ekipman setleri ve bu setlere ait yedi farklı kademe ile oyunculara kendi taktiklerini geliştirme fırsatı sunmaktadır.
  • Ayrıntılı görsellerle desteklenmiş 51 etkili beceri, 30 farklı yeteneği ve daha bir çok zengin içeriği sayesinde oyuncular ters köşe dolu PvP oynayış seçeneklerine sahip olmaktadır.
  • 60 güçlü muhafız desteği ve üçlü takım kurma seçenekleriyle hem PvE hem PvP sahnelerinde yenilmez ortaklık anlaşmaları yapılabilmektedir.

Yoozoo tarafından geliştirilmeye devam eden Valhalla Online’ın 2019 Ocak ayı içerisinde yayınlanması planlanıyor. Oyuna ait daha fazla bilgi edinmek için VO resmi sayfasını ya da resmi Facebook hesabını ziyaret edebilirsiniz.

Black Desert Online, Archer’ın Gelişini Kutluyor!
Görüntülenmeler:
4
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri