Vampyr Ve Call of Cthulhu Oyunlarının Çıkış Dönemleri Belli Oldu Vampyr Ve Call of Cthulhu Oyunlarının Çıkış Dönemleri Belli Oldu
Focus Home Interactive'in dağıtıcılığını üstlendiği iki yeni RPG oyunu Vampyr ve Call of Cthulhu'nun çıkış dönemleri belli oldu. Vampyr Ve Call of Cthulhu Oyunlarının Çıkış Dönemleri Belli Oldu

Focus Home Interactive‘in dağıtımını üstlendiği RPG oyunları; Vampyr ve Call of Cthulhu‘nun çıkış dönemleri belli oldu. Life is Strange oyunun yapımcılığını üstlenen Dotnod‘un yeni RPG oyunu Vampyr ve Cyanide‘in yapımcılığını üstlendiği Call of Cthulhu oyunu bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştireceğini oyunu takip edenler biliyor. Ancak uzun zamandır belli bir çıkış tarihi verilmedi.

Merakla beklenen iki oyun için hala belli bir çıkış tarihi yok. Ancak iki oyunun da hangi dönemlerde çıkış yapacağını biliyoruz. Yeni RPG oyunlarının çıkışı, 2017 yılının dördüncü çeyreğinde gerçekleşecek. Yani her iki oyun da ertelenmezse, Ekim, Kasım ve Aralık ayları içerisinde çıkışını yapacak.

Eğer daha önce iki oyun hakkında da bilgi sahibi olmadıysanız, oyunların sinematik fragmanlarını buradan ve buradan izleyebilirsiniz.

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy’nin PC Çıkış Tarihi Belli Oldu