Vestel Televizyon Alan Herkese D-Smart Keyfi Hediye Vestel Televizyon Alan Herkese D-Smart Keyfi Hediye
D-Smart ve Vestel işbirliği ile; Vestel’den televizyon alanlara dijital yayın platformu D-Smart’tan televizyon paketleri hediye ediliyor. Vestel Televizyon Alan Herkese D-Smart Keyfi Hediye

D-Smart ve Vestel işbirliği ile; Vestel’den televizyon alanlara dijital yayın platformu D-Smart’tan televizyon paketleri hediye ediliyor.

3 büyüklerin hazırlık maçları, dünyaca ünlü filmler, diziler, belgeseller, eğlence ve ulusal kanallar dahil, 85’i HD 280’den fazla kanal Vestel televizyon sahipleri ile buluşuyor.

Vestel’lilere özel D-Smart Paketleri;

İşbirliği doğrultusunda 31 Ağustos’a kadar Vestel 40” ve üzeri televizyon satın alanlara, 85’i HD, 280’den fazla kanaldan oluşan D-Smart HD Mega paket, Eğlencesever ve Belgeselsever paketleri hediye ediliyor.

Temmuz ayı boyunca yapılan aktivasyonlar kapsamında 01 Eylül’e kadar; Ağustos ayı boyunca yapılacak olan aktivasyonlar kapsamında ise 01 Ekim’e kadar, kumanda kalabalığına son veren D-Fix (modül) ile birlikte taahhütsüz D-Smart aboneliği hediye ediliyor.

Hediye edilen dönem sonunda Vestel’liler avantajlı fiyatlarla aboneliklerine devam edebiliyor ya da ekstra bir ücret talep edilmeden D-Smart D-Fix; kurulum yapılmış olan adresten iade alınıyor.

Star Wars Temalı Vestel LED TVCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.