ViewSonic VX76 Serisi Sonunda Türkiye Pazarına Giriyor ViewSonic VX76 Serisi Sonunda Türkiye Pazarına Giriyor
ViewSonic incelik ve şıklığın bir araya geldiği yeni ürün serisinin ilk üyesini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. ViewSonic VX76 Serisi Sonunda Türkiye Pazarına Giriyor

ViewSonic incelik ve şıklığın bir araya geldiği yeni ürün serisi ile önümüzdeki günlerde devam edecek değişim rüzgarının ilk üyesini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. VX Eğlence serisinin yeni üyesi olan VX76 Serisi ultra ince şık tasarımı ve SuperClear IPS paneli ile şıklık ve işlevselliği bir arada arayanlar için tasarlandı.

Ağustos ayın Türkiye’de satışa sunulacak olan VX76 serisi 22 inç, 24 inç ve 27 inç 3 farklı boyut seçeneği ile farklı kullanıcı deneyimlerine özel seçenekler sunuyor. Panelin en ince noktası 6.6mm olmasının yanında panelin arka tarafında bulunan HDMI, Display Port ve VGA bağlantıları ile ister Microsoft tabanlı masaüstü ister dizüstü bilgisayarınıza veya Apple tabanlı bilgisayarlarınız ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. SuperClear IPS paneli ile hem yatay/dikey geniş görüş açısı hem de standart TN panellere göre daha yüksek renk doğruluğu sunması sayesinde ister ofisinizde hem şık hem de işlevselliğin tadını çıkarın ister evinizde film izlerken renklerin derinliğinde kaybolun, seçim size kalmış.

ViewSonic artık her modelinde olan uzun süre kullanımda gözlerde yorgunluğa ve yanmaya neden olan ekran titreşimlerini azaltan Flicker-Free Teknolojisi ve özellikle PC başında uzun saatler sonunda başları ağrıyan, migreni olan kullanıcılar için geliştirilen Mavi Işık Teknolojilsi ile de kullanıcıların gözlerini de koruyor.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatları: VX2276-SMHD: 173 usd + KDV, VX2476-SMHD: 203 usd + KDV, VX2776-SMHD: 298usd + KDV olarak planlanıyor.

Öne Çıkan Özellikler

  • 27 inç, 24 inç ve 22 inç Full HD çözünürlük
  • SuperClear IPS panel teknolojisi ile geniş görüş açısı
  • Standart TN panellere göre daha yüksek renk doğruluğu
  • Çerçevesiz ince ve şık kasa tasarımı
  • 4ms tepki süresi ile akıcı görüntüler
  • 80M:1 yüksek dinamik kontrast oranı
  • HDMI, DP ve VGA bağlantıları
  • 3Wx2 dahili hoparlör
  • Göz sağlığınızı koruyan teknolojiler ile gözlerinizi yormadan daha sağlıklı kullanım

ViewSonic XG Serisi Oyuncu MonitörleriCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.