Voidu’da Yılbaşı İndirim Çılgınlığı Voidu’da Yılbaşı İndirim Çılgınlığı
2016’ya veda etmeye hazırlandığımız bu günlerde Voidu'da yılbaşı kampanyası başladı! Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Voidu’da Yılbaşı İndirim Çılgınlığı

2016’ya veda etmeye hazırlandığımız bu günlerde Voidu’da yılbaşı kampanyası başladı! Fifa 17, Battlefield 1, Star Wars Battlefront, Watch Dogs 2 gibi popüler oyunlarda harika indirimler sizleri bekliyor.

Electronic Arts oyunlarında 31 Aralık’a kadar %72’ye varan indirimler

Fifa 17, Battlefield 1, Titanfall 2, Star Wars: Battlefront, gibi en popüler Electronic Arts oyunlarında, %72’ye varan indirimler.

Bethesda oyunlarında 30Kasım’a kadar %71’e varan indirimler

Fallout New Vegas, Wolfenstein:The New Order, Skyrim ve ElderScrolls Online: Tamriel Edition gibi popüler Bethesda oyunlarında, %71’e varan indirimler.

Ubisoft oyunlarında 31Aralık’a kadar %66’ya varan indirimler

Popüler Ubisoft oyunları, Watch_Dogs 2, Steep, Rainbow Six Siege, The Division ve daha pek çok oyunda, %66’ya varan indirimlerle Voidu’da.

Voidu Yılbaşı kampanyasında yer alan tüm indirimlere buradan ulaşabilirsiniz.

World of Warships’te Yılbaşı Görevleri BaşladıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.