War Thunder’ın 1.67 Güncellemesi ‘Assault!’ Yayımlandı War Thunder’ın 1.67 Güncellemesi ‘Assault!’ Yayımlandı
Gaijin, War Thunder için 1.67 numaralı Assault! güncellemesini yayımladı. War Thunder’ın 1.67 Güncellemesi ‘Assault!’ Yayımlandı

Gaijin, War Thunder için 1.67 numaralı Assault! güncellemesini yayımladı.

Japon tankları da dahil olmak üzere neredeyse 20 yeni aracın eklendiği War Thunder’a yeni güncelleme ile savaşılabilecek 3 adet de yeni bölge eklendi. Böylece oyundaki haritaların sayısı 80’i geçmiş bulunuyor.

183mm’lik anti-tank topuna sahip olan FV4005 oyunda Britanya tarafına eklenen yeni araç. Öte yandan Japon kuvvetleri de yeni araçlarla takviye aldı. Type 60 APC ve Type 95 Ro-Go oyuna Japon tarafında eklenen yeni araçlar. Diğer ülkelerin kuvvetlerine eklenen yenilikler için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyuna eklenen üç yeni haritanın biri hava savaşları, diğer ikisi ise bütün araçların çarpışması için tasarlanmış. ‘Guiana Highlands’ haritasında savaş hava araçları arasında geçerken, ‘Ardennes’ ve ‘Phang Nga’ haritaları bütün savaş araçlarının karıştığı komplike savaşlar sunuyor. 

Ayrıca çok yakında oyuna Assault! isimli yeni co-op modunun da ekleneceği duyuruldu. Bu yeni modda oyuncular gelen saldırı dalgalarına karşı stratejik noktaları savunmaya çalışacak. Tankçılar, düşman tanklarla kapışırken pilotların görevi hava üstünlüğünü ele geçirmek olacak. Her dalganın bir öncekinden daha kuvvetli saldıracağı bu yeni modda oyuncular başarılı olmak için birlikte hareket edip sağlam takım oyunu yapmak zorunda olacak.

War Thunder’da Haftalık Donanma Savaşlarının Test Aşaması Sürüyor