War Thunder İçin Müthiş Live-Action Müzik Klibi War Thunder İçin Müthiş Live-Action Müzik Klibi
Son zamanlarda popüler olan İkinci Dünya Savaşı aksiyon ve simülasyon oyunu War Thunder için bir özel bir live-action müzik video klibi çekildi. Live-action sahneler... War Thunder İçin Müthiş Live-Action Müzik Klibi

Son zamanlarda popüler olan İkinci Dünya Savaşı aksiyon ve simülasyon oyunu War Thunder için bir özel bir live-action müzik video klibi çekildi.

Live-action sahneler ile bilgisayar grafiklerini çok başarılı şekilde harmanlayan bu War Thunder videosunda sarkıcı Anna German’ın, Rus şair Yevgeny Yevtushenko’nun sözleri ile hazırlanmış parçası “Do Not Hurry”nin bir cover versiyonu kullanılmış. “Murakami” grubu tarafından hazırlanan cover, 4 Ekim’de Russian Comic Con Exhibition etkinliğinde ilk kez gösterimi yapılan bu kısa film/müzik klibi videosu için hazırlanmış.

Victory is Ours” isimli videonun anlattığı özel bir hikaye var. İkinci Dünya Savaşı sırasında, 1941 Ekim ayında Alman merkez ordusu Moskova’ya yaklaşmaktadır. Ancak altı ay süren zorlu bir savaşın ardından Alman ordusu durdurulabilmiş ve Moskova’nın yakınlarında ilk yenilgisini almıştır. Bu video da o çarpışmada hayatını kaybeden tüm kahraman askerlere adanmış.

Her karesi bir sanat eseri gibi çalışılmış bu etkileyici videoyu izledikten sonra, siz de bizim gibi gaza geldiyseniz, War Thunder web sitesine giderek kaydınızı yaptırabilir ve hemen çarpışmalara katılabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.