War Thunder İçin Yeni Bir Güncelleme Geliyor War Thunder İçin Yeni Bir Güncelleme Geliyor
War Thunder için yayımlanacak yeni güncellemeyle oyuna Japon tankları ekleniyor. War Thunder İçin Yeni Bir Güncelleme Geliyor

War Thunder için yayımlanacak yeni güncellemeyle oyuna Japon tankları ekleniyor.

Bir süredir beta sürecinde olan yeni Japon tankları, nihayet oyuna tam olarak ekleniyor. Aralık ayında yayımlanan 1.65 War of the Samurai güncellemesi ile betasına başlanan tanklardan, tam olarak hangileri betadan çıkacak açıklanmadı ancak bazı isimler belli oldu.

War Thunder yeni güncellemesiyle Japon saflarını güçlendiriyor.

War Thunder yeni güncellemesiyle Japon saflarını güçlendiriyor.

İlk öne çıkan zırhlı araç Type 87 SPAAG, bir uçaksavar silahına sahip. Böylece hava araçlarına karşı etkili Japon kara aracı oyuna girmiş oluyor. Zırh delici mermilere ve hafif bir ağırlığa sahip olan Type 87 savaş alanında hızlıca manevra yapabiliyor. Zayıf yönü ise çok sağlam olmaması. Yani siz yine de savaşırken iyi saklanmaya gayret edin. Bunun dışında Gaijin’den yapılan açıklamaya göre oyuna bir de anti-tank füzesine sahip araç eklenecek ancak bunun ne olacağı söylenmedi. 

Amerikan, Sovyet, Alman ve İngiliz tankları da birtakım yeni özelliklere kavuşacak. Bu konuda da pek açıklama yapılmadı ancak Mk1 Centurion’un İngiliz saflarında savaşa katılacağını biliyoruz.

Daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

War Thunder’dan Müthiş Live-Action Müzik Klibi